rpg-bleach.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българско bleach rpg!!!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тренировъчни полета

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 4:22 pm

Тук ще тренирате с други шинигамита!!!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:18 pm

Саманта дошъл и решил да потренира!!!
Тя извадила своя меч и започнала да бяга бързо като се изчезва по едно дърво.Изведнъж се изкачила бързо на дървото!Тя прибрала меча си и отскочил на земята!Тогава дървоо наистина паднало!След това тя изчезнала отново и леко изкарала меча си и го прибрала!Тогава още едно дърво паднало.Тогава видяла едно момче да се задава и го попитала дали иска да се бият?
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:31 pm

Момчето (Роуджа) казало :
- С удоволствие! Да започваме! - тогава Роуджа извадил меча си и забягал съм Саманта.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:37 pm

Саманта извадила меча си и изведнъж той засветил розово.Тогава Саманта пуснала меча и той останал на място когато мръднал Роуджол и меча сам мърдал.Той издържал всички атаки!Тогава Саманта минала и ударила силно с юмрук Роуджол.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:46 pm

Роуджоу се засмял и казал :
- Ха! Виж какво мога аз!

Тогава мечът на Роуджоу променил формата си и засветил в синьо. Роуджоу измърморил нещо, меча му се обгърнал в нещо странно и момчето започнало да удря въздуха. Всеки удар изпращал към Саманта една силна атака, която я ранявала.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:58 pm

Саманта махнала меча си надстрани и той отново останал.Тогава тя останала заобградена от нейните мечове никой неможел да я докосне!!!Тогава тя взела единия от мечовете и го допрял до гърлот на Роуджа.Тогава тя казала:
Ти си изключителен ела със мен!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 6:10 pm

Саманта зачака Роуджоу!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 6:36 pm

Той се показал и зачакал, за да разбере какво ще направи Саманта.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 6:39 pm

Тя казала:
Сега ще те науча да контролираш маската си.Тогава Саманта се засилила и порязала целия Роуджоу.След това му се появила маска!Тогава той атакувал Саманта.Саманта направила своя Банкай и освободил своето реатсу!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 7:33 pm

Роуджоу затичал в кръг около Саманта и по едно време бързо я пробол със меча си. Направил го отново и отново. Тя паднала и от нея потекло кръв.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 8:16 pm

Саманта казала:
Няма как!Едва ли ще го издържа.Тя започнала да пуска маската си.Този път я увладяла!Тогава пронизала силно Роуджоу в корема.Тогава Саманта видяла как му се появяват ръцете и му стават във някаква вид като неговата маска!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 8:32 pm

Роуджоу казал :

- Какво става подя******!? - и ударил Саманта със меча си. Той не разбирал защо ръцете му са такива.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 8:37 pm

След това се превърнал в такъв до кръста му!Саманта била изморена и нямала да издържи дълго .Тя извикала няколко капитана.След това отишла да си почине.Тогава вместо капитаните да го бият ч по ч го били всички и всички използвали банкая и реатсото си.Тогава Роуджоу паднал на земята и продължил трянсформацията си.Трябвало още малко да го издържат.Капитаните продължили да го бият ,но неуспели да го издържат.Саманта продължила и казала:
Трябва да продължа!Тя оставила капитаните на земята и отново пуснала накая си.Изведнъж меча и засветел в розово и била заобиколена от мечове.Когато Роуджоу опитал да я намушка намушкал себе си!Тогава вече увладял своята маска!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeНед Фев 15, 2009 2:34 pm

Той се зарадвал и си тръгнал.
Върнете се в началото Go down
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeВто Фев 17, 2009 8:32 pm

След като Ичиго направил една добра тренировка с халоу чакал някой с който да се бие!
Върнете се в началото Go down
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeВто Фев 17, 2009 9:01 pm

Роуджоу го предизвикал и казал :

-Ти давай първи..
Върнете се в началото Go down
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeВто Фев 17, 2009 9:05 pm

-Хм! Добре щом съм първи! Магия номер 105! Мълга на дявола! А сега моята нова техника!- Използвал Банкая си върху земята около Роуджол! след това започнал да обикаля в кръг с голяма скорост! Когато набрал достатъчна скорост той замахнал с меча си!
Върнете се в началото Go down
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeВто Фев 17, 2009 9:33 pm

- ХА! - Роуджоу се изсмял, призовал Маската и Банкая си, след това извикал направил водна сфера, заобиколил с нея меча си и го замразил, а след това замразил цялото поле със много сфери.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 2:08 pm

Саманта дошла за да доусъвършенства Банкая си!!!!Тя усвободила реатсото си,след това казала:
БАн-кай!!!!!Тогава зад нея се извисила една луна която светнала розово,след това западали розови листа и меча и засветил меча както и водата под нея!!!Тогава казала:
Янората Тенкой!Така се казвала Бан-кая и!НО изведнъж изчезнал.Тя решила да пробва отново!
След това тя отново пробвала.Всички неща се появили и с всичка сила казала:
Янората Тенкой!Изведнъж листата нарязли всички дървета наокол Водата Разчупила земята и изкочила след това разрязла някалко облака,а най-накрая Когато замахнала силно с меча си хвърнала някаква розова голяма черта тя разрязла 40 блока,защото луната увеличила силата и.След това пуснала и своята маска и реатсото и станало направо невъзможно за удържане.СЛед това тя усетила друго реатсо,но не се заинтересувала и си тръгнала!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 4:45 pm

Ичиго не можал да мръдне! Но се ядосал и счупил леда със своя банкай! После направил същото както преди, но с светкавична скорост! Никой не можел да го види! Започнал да обикаля в кръг и казал!
-Това не е като преди! Новата ми комбинация! Опърлящо колело на смъртта!- докато Ичиго обикалял кръг той направил своята магия! Той знаел че тази магия не е много мощна но с бързината той увеличил силата на огъня! Той продължил да тича за да засили силата на огъня! След като направил мъгла с достатъчно кислород за да гори огъня цели 0.30 минути Ичиго побегнал за да се скрие!
Върнете се в началото Go down
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 5:51 pm

-А, не!Moongetsu!! - Tова било името на меча му. Той заблестял в синьо и Еспада ръцете на Роуджоу се появили. След това той скочил на високо и изтрелял Ледени стрели (вижте битката ми за банкай) навсякъде, за да намери Ичиго. След това се приземил на едно дърво и стоял там.
Върнете се в началото Go down
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 8:43 pm

-Добре откри ме! Сега магия номер 106! Дяволско опърляща мъгла!- Тази мъгла опарвала всеки който бил в близост до нея! Щом направил тази магия Ичиго си тръгнал!
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 8:55 pm

През цялото време един капитан гледал битката.ТОй казал:
Вие се справихте добре!Тогава той казал:
Аз сма Капитан който вече ще тренира всички учеици!Сега искам да ми покажете свойте умения!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 10:42 pm

Тогава Роуджоу се усмихнал заговорнически, замраил меча си и нарязал едно дърво на 10000000 парченца.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 6:10 pm

Всъщност той не нарязал дървото на 10000000 парченца,а на 10000!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Sponsored content





Тренировъчни полета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчни полета   Тренировъчни полета I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчни полета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
rpg-bleach.com :: Soul Society-
Идете на: