rpg-bleach.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българско bleach rpg!!!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Шинигами изпита

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Шинигами изпита Empty
ПисанеЗаглавие: Шинигами изпита   Шинигами изпита I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 4:16 pm

Трябва да отговорите на въпросте зададени от мен!!!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Шинигами изпита Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шинигами изпита   Шинигами изпита I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 5:00 pm

Запис
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Шинигами изпита Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шинигами изпита   Шинигами изпита I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 5:03 pm

Зараки дошъл и казал:
Искам да ми кажеш
1.Какво за hallow?
2.Защо се екзекотирват хора?
3.Кой да видовете раси който знаеш?
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Шинигами изпита Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шинигами изпита   Шинигами изпита I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 5:12 pm

1. Hallow са същества с дупки на коремите си и се хранели с хора
2.Защото не можеш да предадеш силите си на друг
3.Hallow,Shinigami.Kuinshi
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Шинигами изпита Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шинигами изпита   Шинигами изпита I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 5:17 pm

Преминаваш.Неказа всичко за всеки от въпросите,но каза най-важните!
Зараки дал меч и ониформа на момчето и казал:
А сега отиваи да тренираш или да се запишеш в някои отбор!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Шинигами изпита Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шинигами изпита   Шинигами изпита I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 6:42 pm

Записвам се!
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Шинигами изпита Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шинигами изпита   Шинигами изпита I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 6:47 pm

Добре ученико от теб искам
1.Какво знаеш за куинши?
2.Колко са отборите в Soul Society
3.Искам да ми кажеш кои са Еспада?
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Шинигами изпита Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шинигами изпита   Шинигами изпита I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:00 pm

1.Те са група хора, които се бият с злите духове, използвайки лъкове от духовна енергия. Те са почти изчезнали, като единствения известен представител е Уриу Ишида. Причината за това е, че шинигами са ги избили преди 200 години. Те събират и използват енергията от средата, в която се намират и така се бият. За разлика от шинигами, които когато убият холоул, пращат душата му в обществото на духовете, куинси направо ги унищожават. Ако това е продължило, то равновесието е щяло да бъде нарушено и световете са щели да загинат.
2.13 на брой (дано да е така).
3.Макар че не е определен, когато Espada за първи път са създадени като група, то се подразбира, че първоначалните Espada вече са съществували някога преди Aizen на дезертиране от душа общество и придобиването на Hōgyoku. Оттогава, съставът на Espada се е променила, което е отражение на промяна в членството и позиция. Преди смъртта си, Aaroniero Arruruerie беше единственият член на текущата Espada, който също беше част от първото поколение Espada. Възможно е Grimmjow е един от най-старите Espadas тъй като по-голямата част от неговата Fracción са най-старите Numeros.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Шинигами изпита Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шинигами изпита   Шинигами изпита I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:01 pm

Саманта казал:
Ти направо си изомителен откаде знаеш толкова много неща за въпросите.Ти преминаваш 100 %.Ще те предложа за капитан.Искам да потренираш малко.Аз ще доида с теб!!!Сега заповядаи своята роба която ти си избереш и меч.След това Саманта тръгнала!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Sponsored content





Шинигами изпита Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шинигами изпита   Шинигами изпита I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Шинигами изпита
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Куинши изпита

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
rpg-bleach.com :: Soul Society-
Идете на: