rpg-bleach.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българско bleach rpg!!!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къщата на Ичиго

Go down 
АвторСъобщение
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Къщата на Ичиго Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Ичиго   Къщата на Ичиго I_icon_minitimeВто Фев 17, 2009 8:36 pm

Тук живее Ичиго Курусаки.Той има 4 стаи! Кухня спалня хол и тоалетна! Във банята имал 1 вана и 1 тоалетна! От всяка стая имало таен проход който го отвежда до всяко място от града!
Върнете се в началото Go down
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Къщата на Ичиго Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго   Къщата на Ичиго I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 9:11 pm

Ичиго вече не живее тук! Това съм аз! Ренкой! Хисаки Ренкой! Капитан на 1 отряд и приел силата си от Ичиго Курусаки!
-Ей хлапета! Хисаки Ренкой е първият капитан в нашето общество! Вие сте ненормални ако мислите че можете да ми се противопоставите!
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ичиго
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Хитачи Ауя
» Къщата на Роуджоу

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
rpg-bleach.com :: Каракура-
Идете на: