rpg-bleach.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българско bleach rpg!!!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Лас ночес

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 8:39 pm

Тук се намираше скривалището на еспада!За да стигнеш там трябва да минете през пустинята,след това трябва да намерите вхора на скривалището.Дуакто се стигне там има много капани и пътища!


Последната промяна е направена от Саманта на Нед Фев 15, 2009 2:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 9:52 pm

Саманта ходила в постинята заедно с Тоуджоу скирали в търсене на Еспада.Все още нямало нищо!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 10:01 pm

Тогава те чули нещо. И двамата се подготвили. Мечът на Роуджоу пак се преобразил във не странната си форма и около него се появила струя вода. По едно време от нищото изкочил един Еспада.Наиме grimmjow!
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 10:07 pm

Тогава Саманта казал:
Е Този е твой ако не се справяш ще ти помогна.Ще го одаря веднъж!Тогава Саманта пуснала реатсото си и бързо минала до гримжол!След това го порязала леко и отново седнала.След това казал:
Ти си наход!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 12:03 pm

Роуджоу си помислил : "Дали да пусна Реатсуто си или да атакувам със една от моите специални атаки? Ако го пусна, има опасност, но ако не го, може да умрем.. Е, трябва да се поемат рискове...". Тогава той леко го пуснал, ниищо не станало, но той не решил да пуска повече. Ударил го много силно със една от своите техники, но човека от Еспада още имал сили.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 2:04 pm

Гриммжол изглеждал така: Лас ночес Grimmjow_for_YoruNoTora_by_saishuu_,но той освободил истинската си сила и се превърнал в нещо друго.Тогава Роуджоу паднал наколене,защото това реатсо било огромно.Тогава Саманта се притеснила за него и решила да помогне на Роуджоу тогава тя го изправила,но точно тогава видяла,че започва да му излиза маска и се ужасила.Тогава тя казала:
ттт-т-тт-иии имаш мм-мм-аск-кк-а!ТОгава тя го пуснала!МАската изглеждала подобна на тази:
Лас ночес Shinji__s_hollw_mask_by_TyphoidMary.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 3:06 pm

Роуджоу леко полудял, ядосал се, ударил чудовището, то паднало на земята и от него потекло кръв.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 4:45 pm

Тогава дошъл Еспада номер 1 и взел Гримжоу.След това го нарязал и целия бил облят в кръв.Тогава той си заминал!
Саманта видяла че Роуджоу неможе да си мане маската и решила тя да го направи!Освободила всичкото си реатсу и след това направила банкая си!С него едва счупила маската.Саманта казала:
Оставям те тук имам да довърша мисия!Саманта бягала,бягала дукато не срещнала Еспада номер 4.Тогава тя си казала:
Е какъв късмет.Точно ти си ми мисията!Да те убия!!! pirat lol! !След това Еспадата я атакувал.Тя решила да направи своето тайно джутсо.Тя казала:
Уенхаи Мунто!Тогава от меча и излязли много мечове около Еспада и изведнъж тя се засмяла.Тогава Еспада номер 4 спрял мечовете и се учидил защо се смее Саманта.Тогава мечовете паднали и изведнъж големи светкавици паднали на Ноер 4!Тогава Саманта го погледнала с ужасен поглед(Тя разбрала,че ония тапак Еспада номер 4 е спрял атаката)
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 5:18 pm

През това време..



Падналият Роуджоу усетил нещо.. Тогава разбрал - Саманта открила Еспада номер 4.. Роуджоу се решил да помогне! Тичал, тичал, и видял Саманта. Този път освободил голяма част от реатсуто си и атакувал чудовището. Този път не паднал, но членът на ЕСпада лесн спрял атаката му..
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 5:26 pm

Еспада номер 4 казал:
Мухлйю нищо няма да ми направиш!Тогава Роуджоу бил много засегнат!Саманта казала не е нужно да се биеш седни.Сега ще ти покажа нещо кеото на никого не съм казвала!Toгава тя мръднала ръката си и най-накрая я сложила на лицето си!Тогава тя казала:
Какво правиш Еспада отдавна не сме се виждали!Тогава Еспада номер 4 казал:
Какво правиш Саман-сама?Самнта казала:
Винаги съм те мразила!Тогава тя направила Банкая си,но маската и се счупила,тъй като оттдавна не я е пускала!Тя наранила леко номер 4!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 5:54 pm

- Няма да го победиш сама!!! - казал Роуджоу, вдигнал меча си към небето и промърморил - In the power of the moon, where I can find Light and Darkness, search for power! And now, in the water, attack! Way 21 of the Water Spirits! Andineo!

След това от меча на Роуджоу изязла силна струя вода и го заобиколила. Получило се нещо като цунами, но то леко ударило Номер 4, защото той го отблъснал.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 6:04 pm

ТОгава Самаанта казала:
Ти незнаеш коя съм!Аз бях основателка на Еспада!Гримжол беше най-стария от всички!Той ми беше ученик после беше ти Номер 4!Нали така.Сега номер 4 ще ти покажа джутсо което усвоих!:
Тогава Саманта казала:
With power of the moon and the earth, let him blow the water!Тогава излязла една вълна но огромна.Изведнъж тя се завъртяла и сякаш биал отнесена с вятър.Вътре започнали да се изтрелват огнени топки!Това било специално джутсо!Тогава Саманта с странен глас казала да приключваме !I see the moon in which you blesti.Ot you will get great lachi.Iskam to say one word and it is:
Die!Toгава Саманта разрязла номер 4 и казала:
Да тръгваме!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Sponsored content





Лас ночес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лас ночес   Лас ночес I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лас ночес
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
rpg-bleach.com :: Скривалища-
Идете на: