rpg-bleach.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българско bleach rpg!!!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Обучението

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Обучението   Обучението I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 6:59 pm

Тук се намираха шнигами който можеха да контролират маската си и да ходят по небе.Тук също ще можете да усвоявате и тренирате своя банкай,да ходите по въздух,както и да се учите шунпо!
(ЗА ДА УВЛАДЕЕТЕ МАСКАТА ТРЯБВА ДА ИМАТЕ ПОНЕ 200 ПОСТА И ДА СТЕ УВЛАДЯЛИ ШУМПО КАКТО И ХОДЕНЕ ПО ВЪЗУХ.


Последната промяна е направена от Саманта на Сря Фев 18, 2009 9:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 9:01 pm

Ренкой дошъл за да усвои маската!
Върнете се в началото Go down
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 9:21 pm

-Благодаря! Но аз ще литна във небето! След това магия ноемр 106! Даволско опърляща мъгла!- Когато я направил той използвал шунпо (доколкото можел) за да вдигне Саманта и мъглата да не я докосне!
-Е, ще те оставя на тази сграда! А сега меч на слънцето (това било името на меча на Ренкой)! - Когато вдигнал меча си нагоре той заблестял и Ренкой уцелил със слънчев сноп лъчи халоу-а! От мъглата нищо не се видяло но когато тя се махнала Халоу-а го нямало!
Върнете се в началото Go down
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 9:55 pm

Ренкой тренирал и си казал:
Значи трябва да усвоя шупно!- той тренирал много и накрая с малко останали сили го усвоил!
-Ей капитане може ли да овладея маската си!
Върнете се в началото Go down
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeСря Фев 25, 2009 2:29 pm

-Е сега започвам с маската си!- В началото той почти станал Холоу! Защото силите му били накрая и той нямал собствени шинигами сили! И веригата на живота на душата му почти стигнала до гърдите на Ренкой но...
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 4:22 pm

По неубясним начин отново халолла се махнал и стиганал едва до рамото му!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 4:29 pm

Ваизардите отново се завърнали и казли:
Ние поемаме от тук!Ето кой са Ваизард:
Обучението Vaizard_mini (Vaizard на англииски.Без Ичиго той не е Ваизард)
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeПет Фев 27, 2009 9:51 am

-Ще пробвам пак, но по друг начин! Замасенцу дай ми силата си! А сега срязвам веригата на живота си!- Този път минали 72 часа веригата я е нямало и той не е бил Холоу!
-Н... но как стана това???? Овладях ли маската си или не съм? Кажете ми по дяволите!
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeПет Фев 27, 2009 5:13 pm

Изведнъж дебелия мъж направил нещо и момчето било заобградено от стена там влзал един от Ваизард и казал;
и да му убесняваме няма да разбере.И изведнъж Вайзарда го атакувал.Едва се появила и другата рака на Ренкой.ТОй трябвало да потренира много!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeПет Фев 27, 2009 5:20 pm

Момчето дошло и искало да усвой своя Банкай.СЛед като бил изпратен в измерението при своя дух който изглеждал така:
Обучението Moonlit_Shinigami_by_UdonNodu
Той взел един меч и се засилил към духа си!Точно когато го наближил започнал да хвърля мечове по него и отзад го удрял с краката си!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeПет Фев 27, 2009 5:58 pm

-Е, не обичам да ми се месят в работата! Така че се махайте! Ако съдбата е решила да стана Холу вие ще ме убиете нали??? Така че стойте настрана от мен! ЯСНО??? Сега ще опитам отново но този път ще концентрирам цялата си духовна енергия към маската! Сега ще се опитам! Напред Замансецу дай ми и ти своята енергия!- Ренкой видял че...
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeПет Фев 27, 2009 6:06 pm

Няма голям резултат!Всъщност ние сме дошли да помагаме.Ние помагаме за усвояване на маската!Едва ли ще ни разбереш дукато си в халолл форма!Тогава този който бил вътре си пуснал маската и започнал да разрязва Ренкой!Той станал на половина халолл!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 8:11 pm

-Ако е така кажете ми къде е проблемът ми! Защо не мога да усвоя маската си???
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeПон Мар 02, 2009 8:42 pm

За Хисаки:
Знаеш,че сега си в халолл форма и явно няма да го разбереш,но ще ти убесня!
Трябва да те ядосаме за да постигнеш пълна форма.Щом Хисаки ударил Човека той падал и дошло момиченцето което било водача им!Тя казала:
ХАйде сега шинигами !ИЗведнъж тя си пъснала маската и изритала Хисаки и той паднал на земята!Тогава почти бил готов с усвояването ,но вече неможел да разбере нищо какво се случва!

За мен:
Щом Хитачи се обърнал след като вече бил ударил духа си видял,че...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeСря Мар 04, 2009 5:03 pm

-Kакво да правя???- Казал си Ренкой!
-Но вече почти бил Холоу! След 30 минути се превърнал в Холоу, но си стоял мирно! Сякаш знаел какво се случва!
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 6:29 pm

Изведнъж РЕнкой се превърнал в пълна форма и вече контролирал маската си!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Sponsored content





Обучението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обучението   Обучението I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обучението
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
rpg-bleach.com :: Каракура-
Идете на: