rpg-bleach.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българско bleach rpg!!!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Гората на Меносите

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСря Фев 18, 2009 6:41 pm

За да стигнете до Еспада скривалището ще трябва да минете през гората на Меносите!Много малко хора успели да избягат от тук!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 2:47 pm

Хитачи знаел че поема риск,но трябвал да опита!Щом вече е бил изгонен от Еспада той искал да си отмъсти.Когаот попаднъл в гората на меносите си казал:
** ***!Тогава той отскочил нагоре и видял няколко меноса.След това се засилил към тях о ги ударил.Когато те направили Серо му разкъсали ръкава на блузата,но нанего му харесвало как му стой сега блузата.След това той казал една техника която знаел:
(Spin)Тогава меча му започнал да се върти ,но не се забелязвало когато минел от едната страна на меносите той се опитал да ги удари ,но ги удрял и от другата страна!След това той забелязал някаква фигура.Тогава той видял,че това е.....
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 2:51 pm

Това бил Еспада номер 5 - Ноитра. Гората на Меносите 1224776328_Nnoitra
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 2:58 pm

ОО Ко стаа Нойтора!ОТ одавна не сме се били.Да тхаа видя ко си научил.Тогава Ауя изкарал меча си и казал:
Атакувай пръв!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 3:10 pm

- Ха, каква груба грешка.. - каза той, използва Enhanced Hierro и мнооого нарани Ауя
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:00 pm

Ауя каа:
Ха кое е грешката моята или твоята.Вече съм по-слаб не използвал своята супер форма и маска!Все пак ще ти покажа нещо:
Тогава Хитачи Ауя казал:
Spin!Тогава той атакувал от едната страна Ноитора,но всъщност го ударил от другата страна!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:26 pm

- Каква атака само.. - казал членът на Еспада и се изсмял - Santa Teresa, събуди се!

Тогава мечът му се преобразил в нещо такова : Гората на Меносите 190px-Nnoitra_Released_Anime. Tой зачакал, за да види какво ще направи Ауя.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:32 pm

Ха!Да не мислиш че не ти знам атаките.Все пак си по слаб от мен lol! lol! lol! Twisted Evil Twisted Evil !Умри Нойтора!Тогава Ауя се забързал към Нойтора и изведнъж хвърлил меча си и казал;
Спин!Тогава Нойтора удържал атаките на Ауя с ръце,но тогава меча на Хитачи паднал на главата на Нойтора и тогава Ауя видял,че...
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:58 pm

Че Връзката за Око на Ноитра паднала и оттам се показала неговата Хoлоу дупка.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 8:25 pm

Хитачи се засмял и каал:
''ХЕ,ХЕ !Все още имаш тази дупка.Нали искаш да си най-добрия!Тогава победи мен!''Тогава Ауя казал:
Че ти си слаб като буболечка.Сигорно затова си бог на буболечките !Тогава отново се засилил и наптравил Спин!ИЗведнъж не усетил атаката на Нойтора и бил порязан!Хитачи решил да усвободи своето реатсо.Щом гу усвободил усетил още по-силно реатсо.То не било на Нойтора!Тогава Ауя казал:
ИЗвинявай ще трябва да тренирам и затова засега чао!


Последната промяна е направена от Хитачи Ауя на Нед Фев 22, 2009 9:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 8:44 pm

Изведнъж се оказал заобиколен от скали, във които имало една пещера. Може би това бил единственият изход.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 8:47 pm

Той не искал да избяга.Там той усъществил мечтата си!(направил обществото Ghost!)Участниците засега били
Хитачи Ауя
Ендего Роуджоу
Тогава той започнал да прави коридори който да водят до друга зала!Всъщност той направил малък коридор и трябвало да се потрудни още много!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 9:23 pm

Ауя решил да прекара някъкъв път за да може да минават хората от там!Той решил да ги затрудни.Тъй като преди бил член на еспада знаел къде се намира и как да го прекара лесно.Той направил портал и го свързал със скривалището Еспада!Те не знаели това,но на всеки щяло да му бъде трудно да влезе в Moonlight!ТАзи техника изисквала много реатсу и Хитачи Ауя паднал на земята и заспал.Явно сега трябвало Ендерго да довърши започнатото от Хитачи(Да прекара още един път към халол скривалището!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 9:27 pm

Ендего бързо пристигнал и започвал да прокарва път към Скривалището на Халоу. Но тъй като го направил много заплетен, нямал достатъчно сили и не успял да стигне до края.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 9:30 pm

След дълга дрямка Хитачи се събудил и казал:
Хе този Ендего само ме изненадва!Тогава Ауя довършил пътя ,но той бил много локсозен :0!Затова Хитачи решил да го направи по друг начин.ТОй започнал да замъглява насякаде.Направо нищо не се виждало.След това той направило насякаде студено и така че все едно ходиш в пещера(Входа бил пещера преминаваща през скривалището на Еспада и халол)!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 10:35 pm

-Е, Еспада Ауя! Значи е истина за вас! Хе Хе не сме се виждали от много време! Слуховете че си водач на обществото Gosht са верни!Е, аз пък се издигнах до капитан на отряд 1 ! Засега ние сме най-елитните Шинигами на Обществото! Набирам хора!
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeНед Фев 22, 2009 12:08 pm

Браво,браво.Все пак си намерил телепорт без да минеш.Е ела за една битка!Тогава Хитачи изкочил и изчезнал.След 5 мин се върнал с маска от халолл(менос и то малак).Тогава казал:
Ти си наход!Капитане!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeНед Фев 22, 2009 8:35 pm

-Добре! Замансецу разпръсни се! Хаха май се хвана а? А сега магия номер 106! Дявоска мъгла на огънят!- След като направил тази техника Ренкой прибрал крилата си и се скрил!
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeНед Фев 22, 2009 8:44 pm

Тогава минала една димна завеса и отнея изкочил Хитачи!Всъщност на него нищо му нямало.Тогава Ауя казал:
Май,че аз съм последния и печеля Smile!Спин!ТОгава Ауя се засилил към Ренкой и точно преди да го нареже казал:
ХЕ,Хе !НЯма да те убия!ТОгава Хитачи се отдръпнал и казал:
Е да продължаваме!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeНед Фев 22, 2009 8:51 pm

-Благодаря ти!Но аз не съм милостив! Бан-кай! Крилата на прилепа! И за край Замансецу! Ела ми сега! Искам си заслуженото от теб Ауя! Дай си ми го! Сега Дяволско заключване! И Дяволска мъгла на огънят! С това няма да успея, но ще си спечеля време!
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeНед Фев 22, 2009 8:55 pm

А?ТИ за кав се мислиш бе?ща прибия!Тогава Ауя казал:
Спин!След това Хитачи започна лда удря с меча си!Тъй каот преди бил Еспада решил да направи нещото което учил!Той хвърлил меча си и след това започнал да се бие с кръка си!Той пъхнал едната си ръка в джоба и удържал атаките на Ренкой!След това меча паднал на милиметров милиметър от главата на Хисаки!ТОгава Ауя каза:
Бъди горд,че съм милостив можех да те убия!Все пак си много силен!Добра битка.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeНед Фев 22, 2009 9:10 pm

-Върни ми го!!!! Искам си моето! Преди когато ти бе Шинигами бяхме най-добри приятели! Но благодарени на теб ме изгониха от постът ми в дворът! Ти ми отне Занпакто на име Сероно! Той ми беше като брат, а ти ми го отне! Затова няма да се успокоя докато не те убия! Вече започвам да мразя Шинигамитата! Поне тези които предават приятелите си! Ти спечели тази битка но няма да спечелиш другата!
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitimeНед Фев 22, 2009 9:14 pm

Сори брат!ПРеди бях тъкъв но вече не сам Еспааада!ПРеди може да сам бил номер 2 от Еспада ,но вече не сам от тях.Хайде още ти пазя меча изчаай тук!Тогава Ауя изчесзнал за 1 мминута и се върнал с миналия меч на Ренко.Тогава той казал:
''Може да си запазиш СЕрено.Винаги си добре дошъл тук.Просто имам мисия!Да убия Еспада номер 1.Все още не съм достатъчно силен,но ще стана.ТОгава Ауя направил портал и казал:
ОТ тук ще преминаваш ти без да се биеш с Еспада!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Sponsored content





Гората на Меносите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на Меносите   Гората на Меносите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората на Меносите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
rpg-bleach.com :: Скривалища-
Идете на: