rpg-bleach.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българско bleach rpg!!!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Скривалището на hallow

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Скривалището на hallow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на hallow   Скривалището на hallow - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 1:41 pm

Хисаки изкарал своя меч и казал:
Аре идваите ве пропаднали халолл!Тогава пред него изкочили 2345 халолл!Той си казал:
Е ще ви покажа едно дввижение кеото искам да освоя!Тогава Ауя хвърлил напред меча си и той не падал само се въртял.Тогава АУя се усмихнал и казал:
Спин!Тогава меча се завъртял по-бързо и той започнал да удря с ръце и крак халолл!Тогава Хитачи видял че е убил..............халолл.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Скривалището на hallow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на hallow   Скривалището на hallow - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 5:02 pm

Но Халоу-ите ставали все повече и повече.. Вече били 3512. Те го заобиколили и нямало как да избяга.
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Скривалището на hallow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на hallow   Скривалището на hallow - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 5:08 pm

Е значи няма да използвам това ,но ще ползвал друго.
Той пуснал цялото си реатсо и направооо.....(станал напрао непобедим)все пак той преди бил от Еспада и то 2 по сиал даже може да се каже 1 защото Аизен се смятал за 1!Ауя започнал да удря по земята и я разделил на няколко части.Изведнъж много халолл започнал ида падат там а Хитачи дукато отивал само до халолл и ги обивал!Тогава му устанали още....


Последната промяна е направена от Хитачи Ауя на Вто Фев 24, 2009 5:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Ендего Роуджоу
Admin
Ендего Роуджоу


Брой мнения : 41
Join date : 12.02.2009
Местожителство : ..на много места, но със сигурност имам една статуя във залата на славата ^^

Скривалището на hallow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на hallow   Скривалището на hallow - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 5:10 pm

Останали още 1000 Холоу и един Менос.
Върнете се в началото Go down
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Скривалището на hallow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на hallow   Скривалището на hallow - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 5:12 pm

-Ще ви помогна! Замансецу напред! Сега магия номер 33! Разрушена маска! (при тази техника се опитва да се счупи маската на халоу! След което халоуът се изпраща в обществото като дух без грехове)
Върнете се в началото Go down
Хитачи Ауя
Admin
Хитачи Ауя


Брой мнения : 113
Join date : 12.02.2009
Age : 27
Местожителство : Той стой си на Луната и го пращат на Земята.Ходи,скита,рита и изведнъж на Еспадата налита!

Скривалището на hallow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на hallow   Скривалището на hallow - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 5:14 pm

Хитачи казал:
оо ко стаа е Ренкой?И изведнъж изчесзнал!
Върнете се в началото Go down
https://rpg-bleach.bulgarianforum.net
Хисаки Ренкой
Admin
Хисаки Ренкой


Брой мнения : 45
Join date : 12.02.2009
Местожителство : Целувката на гаджето те праща на луната, а шамара на бащата те връща на земята! Аз съм на Луната!

Скривалището на hallow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на hallow   Скривалището на hallow - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 24, 2009 6:11 pm

-Все още съм ти ядосан! Но съм ти длъжник! Ти не ме уби, така че и аз ще те спася!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скривалището на hallow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на hallow   Скривалището на hallow - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скривалището на hallow
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
rpg-bleach.com :: Soul Society-
Идете на: